Regulamin polskich eliminacji G&G World Cup Shooting Competition

 1. Celem eliminacji jest wyłonienie zwycięskiej drużyny (2 zawodników), która zakwalifikuje się do udziału w Mistrzostwach Świata G&G World Cup Shooting Competition, z przelotem oraz zakwaterowaniem ufundowanym przez firmę G&G.
 2. Mistrzostwa Świata odbywają się w Tajpei (Tajwan) w terminie 19-21 lipca 2019.
 3. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla drużyn, które zajęły 2 oraz 3 miejsca w eliminacjach.
 4. W eliminacjach może wziąć udział każdy uczestnik GFPOINT 2019. Eliminacje zostaną przeprowadzone w ramach jednego z punktów zadaniowych, położonych na trasie biegu (dla wszystkich kategorii).
 5. Uczestnicy startują w teamach 2-osobowych, nie ma możliwości uczestnictwa w pojedynkę.
 6. Drużyna może składać się z dwóch graczy startujących w różnych kategoriach i w różnym czasie, gracze z jednej drużyny nie muszą podchodzić do eliminacji w jednym momencie.
 7. Każdy uczestnik eliminacji zobowiązany jest znać numer startowy swojego partnera z drużyny celem identyfikacji i właściwego sklasyfikowania łącznego czasu.
 8. Próba eliminacyjna polega na trafieniu wszystkich celów (system M.E.T G&G ) w jak najkrótszym czasie z repliki airsoftowej.
 9. Eliminacje zwycięża jedna drużyna, która uzyska najlepszy łączny czas podczas próby eliminacyjnej (suma czasów 2 zawodników).
 10. Uczestnicy strzelają wyłącznie z replik przygotowanych przez organizatora (replika elektryczna karabinka G&G CM16 Raider S).
 11. Nie ma możliwości uczestnictwa w eliminacjach z własną repliką.
 12. Uczestnik otrzymuje 50 kulek do wystrzelenia podczas próby eliminacyjnej.
 13. Uczestnik może prowadzić z repliki jedynie ogień w trybie pojedynczym.
 14. Każda drużyna może tylko jednorazowo podejść do próby eliminacyjnej.
 15. W przypadku awarii technicznej, drużyna może powtórnie podejść do próby eliminacyjnej.
 16. Przebieg eliminacji i próby każdej z drużyn są rejestrowane przez organizatora za pomocą urządzeń foto/video.
 17. Sędzia zastrzega sobie prawo odmowy uczestnikowi przystąpienia do eliminacji z powodów nie wymienionych w regulaminie imprezy, a popartych logicznymi faktami.