KOMUNIKAT KOŃCOWY DLA KATEGORII ADVENTURE

kk_adventure
KOMUNIKAT KOŃCOWY DLA KATEGORII ADVENTURE
16 stycznia 2018
kk_adventure

Komunikat końcowy Sędziego Głównego zawodów GFPOINT 2018 z dn. 23.01.2018 r.

 

W regulaminowym czasie i zgodnie z procedurą przyjęto odwołanie drużyny w kategorii ADVENTURE. Odwołania rozpatrzono pozytywnie. Wskutek tego zmianie ulega klasyfikacja w obszarze miejsc 2 i 3.

 

Po uwzględnieniu odwołania w kat. ADVENTURE:

 

miejsce 1 – drużyna nr 520 w składzie: Marian Skoneczny, Michał Niewiadomski, Łukasz Sitek, Krzysztof Pawłowski

miejsce 2 – drużyna nr 521 w składzie:  Jarosław Róg, Dominik Pettke, Maciej Rutkowski, Mikołaj Lipka – awans z miejsca 3 na 2

miejsce 3 – drużyna nr 508 w składzie: Szymon Stępniewski, Kamil Kotów, Rafał Puławski, Kuba Koperski – awans z miejsca 4 na 3

 

Drużyna, która przybyła na metę jako 2, pomimo nie wykonania zadania finałowego i nie zaliczenia wszystkich punktów kontrolnych, została błędnie sklasyfikowana jako druga. Błąd pojawił się w momencie przekazywania informacji z mety do sędziego głównego.

Drużyny 521 i 508, które przesuwają się w klasyfikacji, zostaną uhonorowane odpowiednimi nagrodami adekwatnie do miejsca.

Przepraszamy za wynikły błąd we wprowadzaniu wyników.

 

Pozostałe sklasyfikowane miejsca przedstawiono w załączonej tabeli.

 

Dodatkowo na szczególne uznanie zasługuje postawa drużyny 501, która przerwała realizację zadań na trasie, aby pomóc zagubionemu dziecku. Udało im się odprowadzić zgubę do rodziców i wrócić do gry. Organizator postanowił uhonorować drużynę specjalną nagrodą fair play.

 

Opracował Sędzia Główny zawodów – Tomasz Deroń, 23.01.2018 r.

Komentarze są wyłączone.